UAB „Tipro Group“ sulaukė pasisekimo tarptautinėse parodose
2015-04-29

UAB „Tipro Group“ sulaukė pasisekimo tarptautinėse parodose 2015 m. balandžio mėnesį UAB „Tipro Group“ baigė įgyvendinti projektą „UAB „Tipro Group“ produktyvumo didinimas“. Projekto įgyvendinimo metu įmonė dalyvavo tarptautinėse parodose Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje ir Latvijoje. Parodose UAB „Tipro Group“ pristatė savo paslaugas, išplatino projekto metu parengtą rinkodaros medžiagą ir didino įmonės žinomumą.

Daugiausiai dėmesio dalyvaudama parodose UAB „Tipro Group“ skyrė savo naujos paslaugos, eads123.com platformos, pristatymui. Platforma skirta greitam dinaminių reklamos skydelių kūrimui ir suteikia galimybę ja besinaudojantiems klientams ženkliai sumažinti dėl dažno reklaminių skydelių kūrimo bei atnaujinimo patiriamus rinkodaros kaštus. eads123.com platforma parodose sulaukė itin didelio reklamos agentūrų, dirbančių su daug turinio valdančiais klientais, susidomėjimo. Taip pat didelį susidomėjimą šiuo produktu parodė el. komercijos atstovai, kadangi jis leidžia greitai pagaminti reklamos skydelius su norimomis prekėmis, ko rezultatas – operatyviai išplatinama informacija apie išpardavimus ir akcijas. Parodų metu buvo užmegzti kontaktai su įvairiose Europos valstybėse įsikūrusiomis įmonėmis, įstaigomis ir kitomis organizacijomis, su kuriomis galimi verslo ryšiai netolimoje ateityje.

Projektas „UAB „Tipro Group“ produktyvumo didinimas“ (kodas: VP2-2.1-ŪM-04-K-05-285) buvo dalinai finansuojamas pagal Lietuvos 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas“ priemonę „Naujos galimybės“. Projekto apimtis yra 0,07 mln. eurų, iš kurių 0,04 mln. eurų finansavimas buvo skirtas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Pagrindinė Tipro Group veikla - reklamos plotų pardavimas jos valdomose bei atstovaujamose interneto svetainėse. Taip pat įmonė šiuo metu aktyviai vysto naują produktą - automatinę reklaminių skydelių generavimo ir transliavimo platformą www.eads123.com, kuriai planuoja aktyvią plėtrą užsienio šalių rinkose.

© UAB TIPRO GROUP, 2005-2015. VISOS TEISĖS SAUGOMOS